پادیوم بلاگ
سرویس استعلام شبا پادیوم

دریافت سرویس استعلام شبا

رضا دهقان
بانکی و مالی ، مقالات

استعلام و تبدیل شماره کارت و شماره حساب به شماره شبا یکی از سرویس‌های ضروری برای کسب‌‌کارهایی است که تراکنش‌های خرد و کلان زیادی انجام می‌دهند. شماره شبا (شماره‌حساب بانکی ایران) در واقع استاندارد تبادل وجه بین بانک‌های کشور است و با توجه به این که بخش اعظم تراکنش‌های انجام‌شده در طی روز بین بانکی است، کسب‌و کارهای آنلاین به این سرویس برای تبادل وجه نیاز دارند.

سرویس استعلام شبا پادیوم

پادیوم سرویس استعلام شبا را در قالب سرویس‌های استعلام و تبدیل بانکی ارائه می‌کند. این سرویس‌ها می‌توانند شماره‌های مختلف از شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا را به یکدیگر تبدیل کنند. در حال حاضر چهار تامین‌کننده در پلتفرم پادیوم این سرویس را ارائه می‌کنند:

  • بانک پاسارگاد
  • پادیوم
  • جیبیت

اگر قصد استفاده از این سرویس را دارید، می‌توانید با مقایسه تامین‌کننده مختلف، بهترین سرویس را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید. در جدول زیر سرویس‌ها و هزینه‌های چهار تامین‌کننده را با یکدیگر مقایسه کرده‌ایم:

بانک پاسارگادپادیومجیبیت
استعلام شبا-(چکیده اطلاعات)۲۰۰ تومان
تبدیل شماره کارت به شبا و سپرده۱۴۳ تومان۶۵۰ تومان۶۰۰ تومان
استعلام شبا-(اطلاعات کامل)۲۰۰ تومان
تطبیق شماره حساب و شبا با کد ملی۱۳۰ تومان
تبدیل شماره حساب به شبا۱۴۳ تومان۶۵۰ تومان۴۰۰ تومان
تبدیل شماره کارت به شماره حساب۶۵۰ تومان۴۰۰ تومان

درخواست سرویس

برای درخواست و دریافت این سرویس کافی است که وارد حساب کسب‌و‌کاری خود در پادیوم شده و در داشبورد یکی از سرویس‌های تبدیل و استعلام بانکی را انتخاب کنید. همچنین در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می‌توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان پادیوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.